Najlepsze smartfony w 2017 roku

Czy wyobrażamy sobie jeszcze życie bez telefonów komórkowych? Chyba to niemożliwe. Telefony komórkowe są jednym z najbardziej potrzebnych urządzeń w życiu codziennym ułatwiające nam codzienne zajęcia. W dzisiejszych czasach telefony w pewien sposób definiują nasze życie. Przypominają nam o ważnych terminach, pozwalają zdalnie pracować, płacić rachunki, uchwycić cenne chwile za pomocą aparatu, usprawniają komunikacje dzięki wiadomościom tekstowym i połączeniom, dają dostęp do social media oraz są nośnikami, dzięki którym możemy czerpać rozrywkę. Biorąc pod uwagę ilość czasu spędzonego na używanie telefonu, na pewno chcesz mieć najlepszy model dostępny na rynku. Oto niektóre z najnowszych smartfonów wydanych w 2017 roku.

Samsung Galaxy S8

Znalezione obrazy dla zapytania galaxy s8

Samsung Galaxy S8 jest obecnie uznawany za najlepszy smartfon, który został wydany w tym roku. W pierwszym momencie robi na nas wrażenie jego oszałamiający 5.8 calowym ekran. Od razu widać, dlaczego ten smartphone jest uważanych za najlepszy. Telefon ma świetną specyfikacje i jeszcze lepszą wydajność. Jest też większy Samsung Galaxy S8, który ma wyświetlacz 6,2 cala, jeśli 5.8 po prostu nie jest wystarczająco dla ciebie duży. Zakrzywiony wyświetlacz po obu stronach zapewnia lepsze pole widzenia i sprawia, że telefon staje się zgrabniejszy.

IPhone 7 Plus

Znalezione obrazy dla zapytania IPhone 7 Plus

IPhone 7 plus powinien być Twoim wyborem, jeśli wolisz iOS niż Android. Dostępny w różnych kolorach, a do tego jest wodoodporny. IPhone 7 plus są wyposażony w najnowszą wersję oprogramowania iOS, iOS 10. Aparat jest znacznie lepszy od iPhone’a 6 z zoomem optycznym 2x, a bateria trzyma dłużej niż u jego poprzednika. Potężny procesor i wzmocnienie głośniki pozwalają osiągnać iPhone 7 Plus jeszcze lepsze wyniki i maksymalizować przyjemność z użytkowania. Tętniący kolorami wyświetlacz, elegancki wygląd i wodoodporna obudowa sprawiają, że ten smartphone wygląda tak imponująco.

Google Pixel

Znalezione obrazy dla zapytania Google Pixel

Jeśli szukasz smartfona z najlepszą kamerą i fantastycznym oprogramowaniem Google, nie musisz szukać już dalej. Google Pixel został oceniony na smartfon z najlepszą wbudowaną kamerą ze wszystkich smartfonów na rynku. Jest również dostępny z większym ekranem 5.5 w modelu Pixel XL. Pixel dostępny jest w dwóch rozmiarach. Obudowy obu wersji wykonano głównie z metalu. Głównie, bo górna cześć obudowy pokryta jest szkłem. Wygląda to bardzo oryginalnie.

OnePlus 3T

Znalezione obrazy dla zapytania OnePlus 3T

OnePlus nie jest pierwszym producentem, który przychodzi Ci do głowy, gdy myślisz o smartfonach. Zazwyczaj najprawdopodobniej jest to Apple lub Samsung, ale OnePlus jest jednym z najlepszych producentów smartfonów bez rozpoznawalnej marki. Jego flagowy model posiada ekran o przekątnej 5,5 cala, a ma w nim zainstalowane oprogramowanie Android 7.0. Ta marka zdobywa nowe grono zadowolonych klientów, więc warto rozważyć kupno modelu tej marki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *